Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: podróż samemu - kwestia bezpieczeństwa , Salwador
autor komentarza: martsik
data dodania: 2015-04-20 13:09:55
treść:
Cześć! W maju wybieram się w podróż do Brazylii. Co prawda odwiedzam przyjaciółkę, jednak po kraju będę podróżować przeważnie sama. Chciałam zapytać osoby, które już odwiedziły ten kraj, czy jest tam faktycznie niebezpiecznie jak wszędzie ostrzegają. Zdaję sobie sprawę, że trzeba uważać nieco bardziej niż zwykle, jednak też nie uważam, że niebiezpieczeństwo czyha na każdym rogu ;) Dlatego prosiłabym o drobne wskazówki,w szczególności dotyczące Salwadoru, o którym naczytałam się najwięcej nieprzychylnych opinii.

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi :)
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl