Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Supertramp Peru_boliwia |
autor komentarza: markoo |
data dodania: 2008-01-06 15:07:50 |
treść: trudno powiedzieć Ci ile ? Ogólnie nie jest drogo , na rozrywki za dużo nie stracisz - ale lepiej mieć troszke więcej i przywieź z powrotem niż ma Ci braknąć w jakimś kulminacyjnym punkcie np. Nepalu ktoś nie skakał z bungy ( drugie na świecie pod względem wysokości ) ponieważ liczył każdy grosz lub masz zrezygnować z czegoś co wydaje sie średnio atrakcyjne a uwierz po powrocie będziesz żałował |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.