Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: pierwszy wyjazd...Lwów
autor komentarza: gkeb
data dodania: 2015-09-29 19:36:58
treść:
Zastanawiamy się nad wyjazdem sylwestrowym do Lwowa. Sama wyprawa właściwie wyskoczyła przez przypadek, bo znajomi podrzucili ofertę z Wytwórni Wypraw i chcieliby jechać ale w większej grupie. Sami byli z tą firmą w Rumunii i dobrze wspominają całą imprezę. Przejazd autokarem co nie stanowi jakiegoś problemu. Jak widzę w programie trochę zwiedzania z pilotem jest, więc jak na pierwsza wyprawę w ten rejon nie jest źle. Macie jakieś doświadczenie z sylwestrem w samym Lwowie? Jak to wygląda. Porównywalne do wielkich imprez organizowanych w dużych miastach u nas?
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl