Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Chiny - zakupy ! Prośba o pomoc.
autor komentarza: bigmark
data dodania: 2015-10-07 12:00:12
treść:
W Szanghaju i HKG na pewno zrobicie zakupy, są salony wszystkich czołowych producentów, a jesli szukacie raczej podróbek to jest z tym coraz gorzej, Chińczycy pod naporem międzynarodowych lobbies walczą z tym coraz bardziej stanowczo. Z tego co pamiętam to w Szanghaju jest duże centrum handlowe w rejonie Qufu Road , na północ od Nanking Road , najważniejszej ulicy handlowej.Przy Nanking road kręcą sie też naganiacze do niezbyt eksponowanych przybytków z ofertą Rolexów czy torebek od Luisa Vuitton. W HKG najlepszym miejscem na tańsze zakupy jest Ladies Market , czynny wieczorami , przy Mong Kok Rd. Kanton , podobnie jak Shenzhen ,jest ponoć dobrym miejscem na zakupy, ale od tej strony go nie znam, jeśli nikt się nie odezwie to proponuje skorzystać z googli np. http://www.chinahighlights.com/shenzhen/shopping.htm .
pozdrawiam
bm
https://bigmarkk.wordpress.com/
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl