Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Moj plan-coWy na to?
autor komentarza: nitkaska
data dodania: 2016-01-06 12:46:19
treść:
ci, którzy się sczepili nie złapali kilku świństw więc i narzekać nie było na co. Szczepić się czy się nie szczepić, to temat powracający na globie jak bumerang.
Ja powtórzę to, co już kilkakrotnie pisałam: zakładając, że będę jeździć po świecie przez najbliższe 10 lat, odbędę dwie podróże w roku, wydam na to ok 120 tysi, to oszczędność rzędu 1000,- na główne szczepienia wydaje się czymś kompletnie nielogicznym, zważywszy, że chodzi o święty spokój a co najważniejsze o zdrowie.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl