Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: [EMIRATY ARABSKIE MARZEC]
autor komentarza: adam0012
data dodania: 2016-01-21 11:18:18
treść:
Czesc!
Szukam podróżnika do wspólnego zwiedzania Emiratów Arabskich (wiek i płeć bez znaczenia) planuje wylecieć 24 lutego na 2 tygodnie.
Wszystkimi formalnościami mogę się zająć, mam już upatrzony lot za około 1000 zł w dwie strony, znalazłem również bardzo fajny hotel w Dubaju w bardzo korzystnej cenie 100 zł/os/doba ze wszystkimi lokalnymi opłatami. Chciałbym wynająć w Dubaju samochód i przez tydzień zrobić sobie objazdówkę po Emiratach, odwiedzić oczywiście Al-Ain, przez tydzień objazdówki możemy wynająć hotel,biwakować albo spać w samochodzie (dostosuje się do preferencji kompana). Ja mam 24 lata i pochodzę z Łodzi, szukam ludzi bezkonfliktowych,spontanicznych, z dużym poczuciem humoru :)
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl