Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Halong Bay
autor komentarza: soczi68
data dodania: 2016-02-11 17:41:54
treść:
>Pewnie zależy od opcji. Jeśli ktoś był za 18 dolarów z dojazdem z Hanoi to może i
>było nudno, bo samo pływanie po morzu pełnym łódek nie jest wielką atrakcją.
>U nas posiłek był wypasiony (8 różnych potrwa w takiej ilości, że część została),
>woda w cenie, puszka napoju 20 tysięcy. Chyba bym musiał zwariować, żeby brać
>prowiant. Całość wycieczki na wodzie to ok 5 godzin, właśnie z kajakami i jaskinią.

Ale kajaki i jaskinia również były w opcji mojej wycieczki tylko o tym nie wspominałem bo nawet nie warto.Wspomniałem tylko że po dwóch godzinach pływania przepiękne widoki zaczęły być już trochę nużące i moim zdaniem ta jednodniowa wycieczka w zupełności wystarczy.Co do prowiantu to jak się podróżuje z plecakiem który waży 15 kg i zostawia się go w hotelu do którego i tak się wraca po wycieczce to wystarczy do małego plecaka zapakować trochę prowiantu i wody.Waży dajmy na to 2 kg.Wybacz ale to żaden problem przynajmniej dla mnie ten plecaczek i żadne oznaki zwariowania mnie nie dosięgły.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl