Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Najnowsze wieści z Madagaskaru, noclegi etc |
autor komentarza: paco |
data dodania: 2016-03-25 18:12:40 |
treść: Z noclegami faktycznie nie powinno być najmniejszych problemów. Jeśli zaplanowaliście objazdówkę, to albo lokalnym transportem, co ma swój urok albo wynajętym autem z kierowcą, bo znaleźć opcję bez kierowcy jest trudno. Chyba, że się nie będziecie ruszać poza Nosy Be. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.