Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: koszt szczepień |
autor komentarza: ania71 |
data dodania: 2016-07-14 14:32:31 |
treść: Jak się wybierasz we wrześniu to już teraz musiałbyś zaszczepić się na żółtaczkę AB bo jest w trzech dawkach przy czym już po drugiej masz odporność .Jest pierwsza potem druga po miesiącu i trzecia po pół roku ,myślę że to akurat szczepienie przyda się wszędzie w Polsce też .Jesteś z Poznania to zapytaj w LUXMEDZIE ,ja jak się tam szczepiłam to załapałam się na jakieś rabaty tak więc wyniosło mnie trochę taniej jak w innych miejscach we Wrocławiu i od ręki dostałam wszystkie wpisy w żółtej książeczce. Pozdrawiam Ania |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.