Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: koszt wyjazdu |
autor komentarza: gusika |
data dodania: 2008-03-04 16:40:20 |
treść: Koszt naszego wyjazdu do Nepalu na 3 tyg to 4.000 PLN. Obejmuje: wyzywienie, przelot przez Helsinki, noclegi, 6 dniowy trekking Jomson- Pokhara, 5 noclegow w Delhi, Delhi- Gorakhpur pociag, do granicy bus, granica- Pokhara przejazd jeepem, Kathmandu- granica autobus, Gorakhpur- Delhi pociag, permit do Annapurna Area, przelot do Jomson) Blyskotek typu pamiatki z .......nie liczylam:) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.