Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: pomysły i towarzystwo |
autor komentarza: andy |
data dodania: 2016-09-23 17:44:56 |
treść: Cześć. Tak sobie wymyśliłem, żeby gdzieś się wyrwać na 2 tygodnie pod koniec października / początek listopada. Data wyjazdu dość elastyczna, ale powrót musi być do 12 listopada :(. Macie jakieś pomysły dokąd? Ktoś chce dołączyć nie wiedząc gdzie i po co ? |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.