Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: pieczątka w paszporcie |
autor komentarza: PodróżeZwykłychLudzi |
data dodania: 2016-10-03 08:28:24 |
treść: Dzięki! Pytaliśmy jeszcze w Key2Persia i Użytkowników forum, którzy mieli takie przypadki jak my. Żadnego zagrożenia. Oczywiście to nie jest nasza rekomendacja dla nikogo i pewnie - tak jak piszecie - zawsze jest jakieś ryzyko - ale najwidoczniej po zniesieniu sankcji i ostatnim otwarciu się Iranu na świat - bardziej liberalnie traktują sprawy paszportowe. Dzięki! Podróże Zwykłych Ludzi --------- http://podrozezwyklych.blogspot.com Spotkaj przygodę na własną rękę! |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.