Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Kenia 23.10-1.11.2016
autor komentarza: arj1955
data dodania: 2016-10-23 11:47:46
treść:
Witam
Podczas kilku pobytów w Kenii przy organizowaniu safari zawsze korzystałem z biura JT Safaris z Mombasy - ceny znacznie niższe niż w hotelach i komfort inny - mieliśmy zawsze Jeepa z kierowca ( o imieniu Francisko ) tylko dla siebie ( 2 osoby) bez względu czy było to 2 czy tez 5 dniowe safari.Zdjęcia z wypraw są na portalu NK .Namiary http://www.juliustsafaris.com/ - wystarczy telefon a przedstawiciel biura ( właściciel Julius lub jego siostra) odwiedza wasz hotel ..omówią szczegółowo warunki i nie obraża się gdy zrezygnujecie ( porównać ofertę z propozycjami Rezydenta)
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl