Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Bułgaria w MAJU |
autor komentarza: Basiunia |
data dodania: 2016-12-22 22:03:57 |
treść: Witajcie, wybieramy się do Bułgarii a dokładnie miejscowości Carevo 20 maja na 2 tyg, wczasy zorganizowane z dwójką małych dzieci 12 i 8 miesięcy. Nastawiamy się typowo na wypoczynek. Chcieliśmy żeby nie było za gorąco dla maluchów, stąd wybór padł na maj, tym bardziej, ze ceny bardzo przystępne. Ale teraz zapaliła mi się czerwona lampka, czy nie przesadzilismy... czy pogoda pozwoli nam na plażowanie, kąpiele w morzu i zabawy z dziećmi w basenie pod chmurka? Ewentualnie jakie polecacie wycieczki w tej okolicy z takimi malenstwami (trzeba założyć, ze niechodzacymi)? Z góry dzięki za każdą odpowiedź! :-) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.