Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Borneo - spokojny resort w Sabah |
| autor komentarza: stock |
| data dodania: 2016-12-23 09:53:18 |
| treść: znajdźcie sobie gościa co się zowie lotoholik. Fejs, strona www - mieszka w Kota Kinabalu i zna okolice. ja niestety nie doradzę bo się nie rozbijam po resortach i nie wiem. Z reguły tanie hoteliko hosteliki lub domki na plażach. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
