Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Plan wyprawy - tylko czy realny? |
autor komentarza: itala |
data dodania: 2017-02-27 18:19:39 |
treść: dzięki Stefan za obszerną i bardzo treściwą odpowiedź. W sumie nad autem się zupełnie nie zastanawiałem. Chyba ten wariant odpuścimy bo wariactwo na drogach i ruch lewostronny :-) Ale wynajęcie auta z kierowca to już co innego. Czy masz może pomysł jak można by oszacować koszt takiego wynajmu przy osobowym na cztery os? |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.