Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: e-wiza |
autor komentarza: serpicco |
data dodania: 2017-04-11 15:29:42 |
treść: >Czy udało Ci się dostać e wizę do Wietnamu? Ile czekałeś? Jak to wyglądało? Ja >złożyłem i czekam, ale żadnego odzewu Sprawdź czy strona na której załatwiałeś e wizę na pewno jest oryginalna .niestety jak wszędzie zdarzają się podróbki i próby wyłudzenia pieniędzy . miałem taki przypadek z ewizą do Myanmaru , pieniądze przepadły - szukaj wiatru w polu. niestety nie było żadnej informacji ostrzegającej na polskich forach turystycznych , dopiero jak zacząłem szukać to znalazłem na angielskich. A sama ewiza to super rozwiązanie , wielokrotnie potem załatwiałem i było OK. Powodzenia :) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.