Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Dwa tygodnie samochodem w Rumunii
autor komentarza: [fb] Magda Panda
data dodania: 2017-06-18 14:47:01
treść:
Hej!
Z chłopakiem na początku lipca wybieramy się autem (corsa z 1996 roku) do Rumunii. Typowy lowcost, oczywiście zabieramy ze sobą namiot, ponieważ chcemy być bliżej natury niż miast. Dużo już czytałam, ale wszędzie przewija się mniej więcej to samo. Interesują nas widoki zapierające dech w piersiach :)
Planujemy być ok 2 tygodnie.
Sądzicie, że corsa z '96 da radę w Rumunii? ;) Auto mamy w gazie.

Jakieś wskazówki?

Również proszę o maila z opisem: skakowa@gmail.com

Pozdrawiamy cieplutko!
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl