Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Delta Mekongu
autor komentarza: kasiaka
data dodania: 2017-08-01 17:32:14
treść:
My byliśmy w Delcie Mekong około tydzień i zorganizowaliśmy wszystko na własną rękę. Jedną noc byliśmy w homestay, resztę spędziliśmy w hostelach. Czasami było trudno, pamiętam ze jednego dnia chodziliśmy kilka godzin żeby znaleźć jakikolwiek nocleg. Wiele miejsc jest tam jeszcze zupełnie nierozwiniętych, co z jednej strony jest dobre jeśli chcecie przeżyć przygodę i zobaczyć jak żyją ludzie z dala od miasteczek turystycznych, ale też do takiego wyjazdu potrzeba dużo cierpliwości. Tutaj pisałam o naszej wyprawie, co zwiedziliśmy i czy warto ze szczegółami: http://www.travelbloggia.pl/wietnam/delta-mekongu-na-wlasna-reke-czy-warto/
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl