Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: IMIGRANCI
autor komentarza: Asssia
data dodania: 2017-09-18 20:14:55
treść:
Witam,
Wybieram się w październiku do Neapolu, a następnie do Bari. Chciałam zasięgnąć porady na temat miejsc których lepiej unikać z obawy przed imigrantami, niebezpiecznych dzielnic oraz ogólnie dowiedzieć się jak wygląda sytuacja. Czy często zdarzają się bójki i zamieszki w środkach publicznego transportu/na ulicach? Słyszałam, że centrum Neapolu okupują imigranci, czy to prawda? Czy rozsądne jest wybranie hotelu na obrzeżach miasta Bari?

Dodatkowo może się ktoś podzielić informacją na temat promów wypływających z Neapolu? Czy bez problemu dostanę bilet na miejscu? W Internecie widzę podzielone zdania na ten temat.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl