Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: andamany
autor komentarza: mvinc
data dodania: 2017-10-16 21:08:33
treść:
Pogoda w styczniu jest ok, zaczyna się pora sucha. 10 dni to stanowczo za mało. Posmakujecie Andamanów i nie będziecie chcieli wracać. To nie Indie, to Andamany, zupełnie inny świat. My do Port Blair lecieliśmy samolotem z Chennai, za jakieś śmieszne 200 zł od osoby w dwie strony (mieliśmy farta). Prom z Port Blair na wyspę Havelock odpływał 1 dziennie (chyba około 14-stej) i udało nam się wskoczyć na niego niemalże z samolotu. Koszt w granicach 1500 rupii dla dwóch osób. Oczywiście przepłaciliśmy, bo jak zobaczyli białasów, to wrzucili nas do klimatyzowanych pomieszczeń :) Ale ceny są spoko. Na Havelocku obowiązkowe wypełnianie papierków. Dostaniecie permit na 30 dni i go nie zgubcie. Zaraz po przypłynięciu pani celniczka (wojskowa) w porcie otworzy przepastną księgę do której was wpiszeę. Nigdy więcej nie widziałem tak wielkiego notatnika :D I pamiętajcie - jak hindus kiwa głową na boki, to znaczy że jest zadowolony Miłej zabawy
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl