Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Preah Vihear, Sambor Prei Kuk, Koh Ker
autor komentarza: Monsoon
data dodania: 2017-12-13 15:55:23
treść:
Sambor Prei Kuk i okolica najbardziej mi się podobały z całej Kambodży. Bardzo dobrze zachowane ruiny, wręcz szokująco dobrze. Póki co mało turystów tam dociera.
Zdecydowanie polecam. Cena biletu 3 USD, przewodnik 6. Dojedziesz tam każdym autobusem na linii Siem Reap - Phnom Pnemh, przystanek Kampong Thom. Stamtąd jest z 30km, które można pokonać tuk tukiem, za 15 USD. Najlepiej zacząć z samego rana, otwierają bodajże o 8h. Tajowie mają na pewno wstęp, bo widziałam tajską wycieczkę:) A czemu do Preah Visar nie? Przez walkę o ten teren?

W Koh Ker nie byłam, ale widziałam, że są wycieczki z Siem Reap za 40 USD, wynajęcie auta z 90USD. + 10 USD za wstęp.

Taksiarz z Kampong Thom za Koh Ker, Prasat Preah Vihear i Bang Malea chciał ode mnie 150 USD. To jest trasa na 2 dni.
Z Kampong Town jeżdzi też rano autobus do Preah Vihear(prowincji) za 6USD, stamtąd jest jeszcze 90 km do kompleksu.

Polecam artykuł: http://mynameiswind.com/sambor-prei-kuk-kambodzy-skarb-prawiekow/

Pozdrawiam
Monsoon
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl