Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Mieszkam na Malcie, odpowiem na pytania |
autor komentarza: andziakraków |
data dodania: 2018-01-26 21:50:07 |
treść: Hej Witaj, Wybieram się na Maltę w terminie 28 marca 2018 do 4 kwietnia 2018 poszukuję przytulnego pensjonatu, hoteliku lub kwaterki dla dwóch osób czy możesz coś polecić ? Z góry dzięki Pozdrawiam z Krakowa Anka |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.