Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Wakacje w Ameryce środkowej czy poludniowej?
autor komentarza: Dzulii
data dodania: 2018-02-17 20:45:18
treść:
Chce sie wybrac na wakacje w rejony jak w temacie. Poczatkowo rozwazalam Kostaryke bo nie zalezy mi na zabytkach a bardziej na zjawiskach naturalnych, na doznanich ale im wiecej czytam tym jestem mniej pewna tego miejsca. Biore pod uwage Peru lub inny ciekawy kraj w Ameryce poludniowej? Zwiedzilismy juz duza czesc Azji i potrzebujemy zmian. Czy bylibyscie w stanie cos doradzic podpowoedziec
Tak jak juz mowilam kochamy przyrode mniej aglomeracje to nas nie kreci im wiecej roznorodnosci tym lepiej, znamy angielski hiszpanski totalne podstawy? Za wszystkie sugestie bede mega wdzieczna
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl