Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Malaria-historia choroby
autor komentarza: jaszon
data dodania: 2018-04-07 14:37:23
treść:
Biorezonas, leczenie MMs i bylicą, homeopatia... - trudno uwierzyć, że ludzie mogą hołdować takim bzdurom i szarlatańskim pomysłom. Miroszek pyta czy da się wyleczyć malarię - pewnie, że się da tyle, że trzeba iść do lekarza, a nie do szamana. Zresztą wątpię byś rzeczywiście miał malarię. Na jakiej podstawie tak sądzisz? Zrobiłeś jakieś badania poza tym "biorezonansem"? Opisz jakie masz objawy i z jaka częstotliwością pojawia się u Cibie gorączka.
W Tajlandii jeśli nie przebywa się na w leśnych i wiejskich obszarach pogranicza z Birmą i Kambodżą raczej trudno złapać malarię choć oczywiście jak ktoś ma pecha...
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl