Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Wjazd do Bialorusi |
| autor komentarza: ziemi100feles |
| data dodania: 2018-04-09 19:36:39 |
| treść: Hej! Czy ktoś się orientuje, jak w praktyce wygląda ruch bezwizowy na granicy z Białorusią? (Konkretnie chodzi o wjazd do obwodu grodzieńskiego). Wszędzie piszą o konieczności posiadania potwierdzenia wykupienia usług w biurze podróży... a nie wystarczy po prostu potwierdzenie rezerwacji noclegu np. z Booking.com? Z góry dzięki za info. Pozdrawiam. Rafał |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
