Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Singapur_lotnisko jako przesiadka |
| autor komentarza: Jacky |
| data dodania: 2018-05-05 06:22:40 |
| treść: Hej. My podróżowaliśmy po Singapurze metrem. Na terminalu 2 (skąd odchodzi metro) kupujesz Singapore Travel Pass dla dorosłej osoby 10 SGD na cały dzień na wszystkie środki lokomocji (dzieciaki pewnie taniej) Wszystkie atrakcje skomunikowane są. b.dobrze z metrem. Największe wrazenie zrobiły na nas oświetlone w nocy Gardens the Bay (przystanek metra Bayfront) i sama marina. Oprócz tego warto pojechać do Chinatown i Little India ( na jedzonko:) To tak na wypadek jakby autobus wycieczkowy nie dojechał :) Pozdrawiam i udanej wyprawy :) Jacek |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
