Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: PODRÓŻ POŚLUBNA |
autor komentarza: kasy1 |
data dodania: 2008-05-12 14:09:53 |
treść: Wpisz do google.pl hasło indonezja podroze czy indonezja tramping,indonezja relacje itp. i bedziesz miala mnostwo zdjec i relacji z podrozy. Musisz podac jaki sposob podrozowania preferujesz:tramping czy jakis wyzszy standart.Ja w 2004 wydawalem okolo 14 $ na dzien,ale sporo sie przemieszzcalem.Ty bedziesz w srodku sezonu,wiec pewnie ceny nieco wyzsze/szczegolnie na Bali/Lot to koszt okolo 2400-3000 i wiecej.. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.