Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Wyjazd sierpień 2018
autor komentarza: sodapop
data dodania: 2018-07-13 13:59:37
treść:
My jedziemy 14 sierpnia, pierw do Sarajewo, potem Shkodra, jezioro Koman, Kanion Osumi oraz nad wybrzeże albanskie.. Potem do Grecji na półwysep Pilio. Jeśli chodzi o Rumunie to głównie Apuseni... Byliśmy też na trasach widokowych wspomnianych przez Ciebie... W zeszłym roku byliśmy w Rumunii i dojechaliśmy aż do Mołdawii.
Trochę offroad, trochę zwiedzania, trochę leniuchowania, trochę chodzenia po górach, jaskiniach, kanionach. W Grecji koło miasteczka Parga jest przepiękny kanion w miejscowości Glyki... kanion rzeki Acheron...do ujścia rzeki multum turystów ale im dalej od ujścia tym mniej i tym większa frajda...powalone drzewa, uskoki wodne.. skałki na które trzeba się wspiąć itp..
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl