Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Malaria-historia choroby
autor komentarza: Dominik_W
data dodania: 2018-07-21 07:03:45
treść:
DOKŁADNIE! Nareszcie jakiś głos rozsądku ;-) :-P
Malaron ma ogromne skutki uboczne a wątroba bardzo cierpi. Codziennie jedna tabletka? A co jak zachoruje się na coś innego i trzeba będzie wziąć antybiotyk? Wątroba obciążona plus antybiotyk i można nabawić się marskości wątroby lub nowotworu. A wszędzie TYLKO (w zasadzie) reklama Malarone. Tam gdzie się szczepiłem przeciw żółtej febrze co dostałem? Ulotkę Malaron! Dopiero jak zaczęliśmy z pielęgniarką rozmawiać o innych lekach, leczeniu, itd., sama przyznała (!), że uważa, że w kraju w którym będzie się przebywać warto się leczyć,ponieważ to że kraj jest biedny nie oznacza, że medycyna tam leży.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl