Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Wrzesień, Chiang Mai i Mae Hong Son
autor komentarza: Zaho
data dodania: 2018-07-31 23:11:32
tre¶ć:
Cze¶ć!

Dzięki za informacje! :) W sumie faktycznie nie podałem nazwy - chodziło mi o buddyjski klasztor Wat Pa Tam Wua Forest Monastery (http://watpatamwua.com). Głównie Vipassana i Mindfulness. Nie maj± strasznie restrykcyjnych reguł jak w innych klasztorach. Co było dla mnie bardzo ważne - można przyjechać na mniej niż 10 dni (10 dni to maksymalna długo¶ć pobytu). Ja niestety mam do dyspozycji tylko 11 z czego 4 praktycznie spędzę w podróży.

Natkn±łem się na niego przypadkowo przeczesuj±c internet i od razu postanowiłem, że to jest to miejsce - pod¶wiadomie podj±łem decyzje od razu, ¶wiadomo¶ć musiała tylko chwilę do niej dojrzeć :)

Zarezerwowałem już sobie lot z Bangkoku do Chiang Mai (Tai Lion Air). Z Chiang Mai zamierzam się dostać do Wat Pa Tam Wua busem Prem Pracha. Czytałem o tych 762 zakrętach :) Alternatyw± był bezpo¶redni lot z Bangkoku do Mae Hong Son z Nok Air. Niestety jak zobaczyłem, że lot realizowany jest na samolocie ze ¶migłami (ATR 72-500) to się trochę przeraziłem i stwierdziłem, że bus będzie najbezpieczniejszym z najniebezpieoznieszych ¶rodków lokomocji ;)

Teraz w sumie nie wiem czy dobrze zrobiłem: 1:50h strachu vs 5:50h ;)

Pozdrawiam
K.
tytuł:
tre¶ć:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.

Jak dodać w±tek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy w±tek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl