Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Z Nepalu do Indii
autor komentarza: jaszon
data dodania: 2018-09-24 09:16:49
treść:
Jeżeli lecisz do Kathmandu w ramach jednego biletu (choć np. 2 przewoźników) to wędrujesz do strefy tranzytowej i czekasz na dalszy etap lotu. Jeżeli natomiast kupowałeś bilety do KTM w ramach dwóch transakcji (najpierw kupiłeś bilety do Delhi, a potem osobno z Delhi do KTM) to także kierujesz się do strefy tranzytowej, ale tam, a właściwie przy wejściu do tej strefy, zgłaszasz się w Transit Desk i informujesz o swojej sytuacji. Oni zajmą się całą reszta. W obu przypadkach nie potrzebujesz wizy indyjskie (w drugim przypadku o ile Twój pobyt na lotnisku nie przekracza 24 godzin, a to raczej chyba nie wchodzi w grę).

W drodze powrotnej skoro chcesz zatrzymać sie w Delhi to oczywiście potrzebujesz wizy turystycznej.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl