Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Szukam kompanów 5-9.04.2019 |
| autor komentarza: współpodróżniczka |
| data dodania: 2019-01-04 16:54:58 |
| treść: Witaj ...., Jestem zainteresowana jako osoba towarzysząca. Ja niestety ale ze względów finansowych nie mogę pozwolić sobie na wyjazdy. Jeśli nie chcesz jechać sam to weź mnie ze sobą :-). Decyzja należy do Ciebie. Pozdrawiam Monika |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
