Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Porady, pomoc, organizacjia wycieczek w Kazachstanie |
| autor komentarza: Kirill |
| data dodania: 2019-01-17 17:43:36 |
| treść: Czesc Piotrek! Sorry ze troche spozniono. Mam pytanie, czy maja to byc samochody z kierowca czy bez? Tez w kazdym razie jest taniej wzjac jeden busik z kierowca i naprzyklad nad Kaindy wziac samochod na dojazd na miejscu. Prosze dla bardziej szybkich odpowiedzi pisac pod numer whatsapp +77025077740 . Pomoge z programem, dam namiary na liepsze wypozyczalni albo od mojej firmy organizuje samochody z kierowcami) Macie juz program? Ile bedzieci mieli dni? |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
