Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Tajwan w tydzień |
| autor komentarza: treasure666 |
| data dodania: 2019-07-01 23:53:02 |
| treść: Witam. Wybieram się z przyjaciółmi na Tajwan niestety mamy tylko 7 dni. Czy był może ktoś z takiej krótkiej podróży i mm e podpowiedzieć z czego warto zrezygnować A co koniecznie trzeba zobaczyć? Będziemy na początku grudnia. addd WDZIĘCZNA za wszelkie rady! Jakby co służę pomocną z Wietnam I Birma! Dziękuję! |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
