Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: NAMIARY NA KIEROWCĘ SAFARI MALINDI |
| autor komentarza: Jersuk |
| data dodania: 2019-11-09 19:47:17 |
| treść: Polecam sprawdzonego kierowcę z własną toyotą terenową 8 osobową. Jedynie z Malindi można w ciągu 1 dnia zwiedzić Tsavo East za 100$ z lunchem lub spędzić 2 dni za 200$ z noclegiem. Warto również pojechać do Hell's Kitchen - wspaniały kanion krasowy w okolicy Marafa za 15$ od osoby (wraz z biletem wstępu i przewodnikiem). Wycieczka po południu - wspaniały zachód słońca nad kanionem! Nazwisko kierowcy: PAUL MAINA GATHIRU e-mail paumaga06@gmail.com; tel: 254722324612. Paul dobrze mówi po angielsku i jest świetnym przewodnikiem po parku narodowym. Pomaga również załatwiać różne sprawy w Malindi (zakupy, wymiana pieniędzy itp.). |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
