Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Tajlandia,Laos,Kambodża,Wietnam-Czy warto brać namiot i hamak?
autor komentarza: Ricardo
data dodania: 2008-06-16 11:07:29
treść:
nie bierz zadnych namiotow bo nie ma sensu obciazac garba. na miejscu zawsze cos znajdziesz. a jezeli naprawde bedziesz potrzebowal to kupisz na miejscu tak jak moj kumpel ktory odlaczyl sie od naszej grupy, bo jak twierdzil tak bylo taniej:). wiec nie zamartwiaj sie za bardzo na zapas i postaraj sie ograniczyc wage plecaka do potrzebnego minimum bo z czasem jego waga robi sie upierdliwa
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl