Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: pociągi w indiach |
autor komentarza: migacz |
data dodania: 2008-07-07 13:13:23 |
treść: o, skłonnościach ludności do kradzieży już wiem, napiszcie coś jeszcze o tych pociągach. czy sa punkktualne, jak długo trwa podroż np. z delhi do waransi, czy czesto jeżdzą, co z rezerwacjami, czy na dworach można coś zjeść, przespać w oczekiwaniu na pociąg, itd. będę ogromnei wdziećzny. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.