Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Kurokawa onsen na Kyusiu |
| autor komentarza: linkalinka |
| data dodania: 2023-03-23 18:40:05 |
| treść: Niedaleko Kumamoto i Aso jest wioska Kurokawa z ponad 20-oma onsenami. Można wykupić karnet (1300 Y), w ramach którego można wejść do 3 onsenów i spędzić w każdym dowolną ilość czasu. Można też pobyt w onsenie wymienić na picie lub deser - co i gdzie wykazane jest na prospekcie. Miejsce jest urokliwe, z ładną zabudową. Są tu też trasy spacerowo- trekingowe. Do Kurokawy można podjechać przy okazji zwiedzania wulkanów Aso |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
