Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Wlochypoludniowe- informacje turystyczne |
| autor komentarza: Torino |
| data dodania: 2023-09-24 14:04:21 |
| treść: Informuje wszystkich wybierajacych sie w nasze okolice- Kampania prowincja w Salerno, ze w dalszym ciagu sa niedostepne nastepujace miejsca stanowiace atrakcje turystyczna; 1) Solfatara z 40-oma nieczynnymi wulkanami , niedostepna od 2017 roku, po wypadku w ktòrym stracila zycie cala 3 osobowa rodzina, aczkolwiek juz prokuratura zwròcila teren /w czerwcu biezacego roku/, ale problem bezpieczenstwa jest w dalszym ciagu nie rozwiazany. Jadac do miasta Pozzuoli mozna napotkac naciagaczy, ktòrzy za oplata proponuja wejscie na teren Solfatary. Ich dzialalnosc jest nielegalna. 2) Badia di Cava - przepiekny klasztor polozony w gòrach w ktòrym w sredniowieczu powstawalo duzo kodeksòw, mozna obejrzec niektòre w przebogatej biblotece. Tam spadla lawina kamienista w marcu b. roku. Bylem tam w czerwcu, do klasztoru udalo mi sie dostac skaczac po kamieniach, ale zrobilem to na wlasna odpowiedzialnosc. Lawina uniemozliwia dojazd skuterem, rowerem czy samochodem. Mnisi ponaglaja wladze by usunely kamienie i ich prosba ukazala sie poraz niewiadomo juz ktòry nawet dziaiaj w lokalnej gazecie, ale kamieni dotychczas nie uprzatnieto. 3)W dniu wczorajszym spadla lawina blotno-kamienista na szosie czy drodze prowadzacej do Amalfi. Jest to bardzo czeste zjawisko w okresie jesieni i zimy. W zasadzie zjawiska te powstaja po ulewnym deszczu. Nie wiadomo kiedy ruch na szosie zostanie przywròcony, dojazd jest mozliwy promem. 4)Mozna zwiedzac ogrody w Ravello niedostepne od konca czerwca 2023 ze wzgledu na wystepy A. Bocelli . Wpis ten jak i poprzedni dotyczacy imprezy swiatel traktuje jako informacje nie jako spam. Jesli ktos nie umie odròznic spamu od informacji turystycznej to lepiej niech nie zabiera glosu. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
