/ / WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ > Ekspedycja do Wybrzeża Kości Słoniowej czy gdzieś > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


Ekspedycja do Wybrzeża Kości Słoniowej czy gdzieś

kategoria inne

adept zoologii dołączył
13.04.2023

adept zoologii 09:01 | 15.04.2023

Jakie rekomendujecie podróże w typie turystyki przyrodniczej do Afryki Zachodniej. Wiem, że na zachodzie Europy taki typ odkrywania świata jest coraz bardziej popularny np. w formie fotografowania zwierząt, roślin, ludzi i obiektów architektury. Interesuję się fauną ssaków i innych kręgowców, nowymi technologiami oraz podróżami do odległych krajów. Wiem, że jest takie coś jak mammalwatching.com.
Norbert z Tarnowa,


league-scientific dołączył
12.12.2021

league-scientific 16:45 | 21.04.2023

Ahoj. Afryka Zachodnia jest de facto dzika i nieznana. Dobrze, że jest ktoś na globtroterze o aspiracjach sięgających egzotyki w wymiarze eksploracji naukowej. Istotnie mało zbadane i obskurne są dzikie ziemie północnego Cote d’Ivoire czy ghańskie Wyżyny Aszanti, gdzie rzekomo mógłby zostać przeprowadzony projekt kryptozoologiczny. W takim terra incognita jak Park Comoe, swego czasu, planowane było tropienie rzadkich likaonów. Nic z tego nie wyszło z braku funduszy. Bądź w kontakcie, oczekuję na wspólnie zorganizowanie podróży.
dodał biolog i autor popularnonaukowy.
kontakt poprzez oechnegotiations.net


Podobne wątki inne WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ


Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl