Galeria zdjęć Dodaj zdjęcia

3
Polecane zdjęcia / Campanile di Curon Venosta Vecchia
Zdjęcie WłOCHY / Południowy Tyrol /  Campanile di Curon Venosta Vecchia / Zatopiona wieś 2025-03-09 20:50:46
SKOMENTUJ

andrzejbel24@wp.pl Zatopiona wieś

WłOCHY / Południowy Tyrol / Campanile di Curon Venosta Vecchia

poleca: 3 osób
ocena tech.: brak
odsłony: 97
komentarze: 0

dodaj do schowka
Zdjęcie WłOCHY / Południowy Tyrol /  Campanile di Curon Venosta Vecchia / Zatopiona wieś 2025-03-09 20:46:52
SKOMENTUJ

andrzejbel24@wp.pl Zatopiona wieś

WłOCHY / Południowy Tyrol / Campanile di Curon Venosta Vecchia

galeria: Włochy

poleca: 2 osób
ocena tech.: brak
odsłony: 103
komentarze: 3

dodaj do schowka

Zdjęcie WłOCHY / Południowy Tyrol /  Campanile di Curon Venosta Vecchia / Sud Tyrol 2025-03-09 20:54:08
SKOMENTUJ

andrzejbel24@wp.pl Sud Tyrol

WłOCHY / Południowy Tyrol / Campanile di Curon Venosta Vecchia

poleca: 1 osób
ocena tech.: brak
odsłony: 92
komentarze: 3

dodaj do schowka

Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

KAMBODżA / Azja / Dżunkga

WłOCHY / Sardynia / Zatoka Koralowa , wschodnia Sardynia

WłOCHY / Sardynia / Nuraghe Sa Mandra"e Sa Giua

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl