Galeria zdjęć
Moszna- dziedzictwo górno¶l±skie
POLSKA / opolszczyzna / Moszna
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.46 | SW:4.71 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2011-05-16 23:40
- Data wykonania
- maj 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
5 :-)
piekne zdjecie. Byłam tam kilka lat temu widze troche renowacji zwłaszcza dachu i wiezyczek, bardzo ładne
...no nawet fajny:)
Nie wiedziałam , że mamy w kraju takie cudo, a zdjęcie super.
Od dawna planowałam zobaczyć zamek w Mosznej. Nareszcie mi się to udało ! Cieszę się, że Wam również się spodobał. Dziękuję za miłe komentarze- pozdrawiam z Tych :-)
Suuuper zdjęcie...
Piękny zamek i bardzo ładnie pokazany.Nawet nie wiedziałem że mamy w Polsce tak± perełkę-pozdrawiam :-)
Bardzo ładnie sfocony obiekt.
piękne zdjęcie, zamek jak z bajki, na 5.
Super zameczek!!! uwielbiam takie romantycznie-bajeczne....nie wiedziałam,że taki u Nas mamy....muszę go odwiedzić!!!przy najbliższej okazji.Jeszcze na tle tego błękitu.....widok ciesz±cy oko....pozdrawiam
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Moszna- dziedzictwo górno¶l±skie
POLSKA / opolszczyzna / Moszna
- Autor
- "> ( SO:4.46 | SW:4.71 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2011-05-16 23:40
- Data wykonania
- maj 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
5 :-)
piekne zdjecie. Byłam tam kilka lat temu widze troche renowacji zwłaszcza dachu i wiezyczek, bardzo ładne
...no nawet fajny:)
Nie wiedziałam , że mamy w kraju takie cudo, a zdjęcie super.
Od dawna planowałam zobaczyć zamek w Mosznej. Nareszcie mi się to udało ! Cieszę się, że Wam również się spodobał. Dziękuję za miłe komentarze- pozdrawiam z Tych :-)
Suuuper zdjęcie...
Piękny zamek i bardzo ładnie pokazany.Nawet nie wiedziałem że mamy w Polsce tak± perełkę-pozdrawiam :-)
Bardzo ładnie sfocony obiekt.
piękne zdjęcie, zamek jak z bajki, na 5.
Super zameczek!!! uwielbiam takie romantycznie-bajeczne....nie wiedziałam,że taki u Nas mamy....muszę go odwiedzić!!!przy najbliższej okazji.Jeszcze na tle tego błękitu.....widok ciesz±cy oko....pozdrawiam
Polecaj± to zdjęcie






























