Galeria zdjęć
Tęsknota za komunizmem w Rosji tli się nadal
ROSJA / Obwód Kaliningradzki / Jantarnyj
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.56 | SW:4.24 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-05-25 02:10
- Data wykonania
- kwiecień 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Kiedy¶ gdy byłem młodszym i nadal w Polsce my¶lałem o wyjeĽdzie do ZSRR , teraz trochę daleko i raczej ciekawoćć znikła , możliwe dlatego że mieli¶my burzliw± historię. Systemów było wiele , niektóre może niezłe ale oczywi¶cie w teorii jak się póĽniej okazało , problemem niestety zawsze my jeste¶my.
To że maj± muzea Lenina, to nie oznacza że tęskni± za komunizmem. To chyba zbyt duże uogólnienie. Powiem więcej, s± muzea, gdzie w jednej sali s± eksponaty z czasów jedynie słusznego systemu, a obok zdjęcia i pami±tki po łagrach
Jako¶ mataforycznie na tej fotce wyraża to ten Lenin zerkaj±cy spod stołu ;)
mi nie tęskno do tamtego systemu, ale zawsze byłem ciekaw Rosji, dopiero niedawno jednak miałem okazję odwiedzić ten kraj, a wła¶ciwie enklawę Kaliningradzk±....u nich natomiast widać tak± tęsknotę na każdym kroku
Widzę że i Ty się stęskniłe¶ za komunizmem , chociaż z drugiej strony nie ma idealnego sytemu.
tęsknota za dobrym....
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Tęsknota za komunizmem w Rosji tli się nadal
ROSJA / Obwód Kaliningradzki / Jantarnyj
- Autor
- "> ( SO:4.56 | SW:4.24 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-05-25 02:10
- Data wykonania
- kwiecień 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Kiedy¶ gdy byłem młodszym i nadal w Polsce my¶lałem o wyjeĽdzie do ZSRR , teraz trochę daleko i raczej ciekawoćć znikła , możliwe dlatego że mieli¶my burzliw± historię. Systemów było wiele , niektóre może niezłe ale oczywi¶cie w teorii jak się póĽniej okazało , problemem niestety zawsze my jeste¶my.
To że maj± muzea Lenina, to nie oznacza że tęskni± za komunizmem. To chyba zbyt duże uogólnienie. Powiem więcej, s± muzea, gdzie w jednej sali s± eksponaty z czasów jedynie słusznego systemu, a obok zdjęcia i pami±tki po łagrach
Jako¶ mataforycznie na tej fotce wyraża to ten Lenin zerkaj±cy spod stołu ;)
mi nie tęskno do tamtego systemu, ale zawsze byłem ciekaw Rosji, dopiero niedawno jednak miałem okazję odwiedzić ten kraj, a wła¶ciwie enklawę Kaliningradzk±....u nich natomiast widać tak± tęsknotę na każdym kroku
Widzę że i Ty się stęskniłe¶ za komunizmem , chociaż z drugiej strony nie ma idealnego sytemu.
tęsknota za dobrym....






























