Galeria zdjęć
Laguna w Canamie
WENEZUELA / Bolivar / Canaima
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.79 | SW:4.72 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2011-06-09 11:58
- Data wykonania
- marzec 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
czasem warto zrezygnować z proporcji na rzecz tematu, chciałe¶ pokazać czerwon± wodę i tak jest
Pewnie macie rację, ale tutaj i tak dałem nieco więcej nieba niż wody, może znajdę nieco więcej nieba, to wrzucę
Zgadza się lekkie przycięcie dołu poprawiło wygl±d fotki,ale i tak kapitalne zdjęcie.///
Smoku jak wiesz Szwecja nie należy do tropikalnych państw więc skoro przeżyłem tutaj -38stopni to przeżyję t± "zimn±" wodę :-)))
AZAR, woda zimna, tylko dla twardzieli
Pipolux, pewnie masz rację, chciałem pokazać trochę tej czerwonej wody, samo miejsce do¶ć znane, ale przepiękne
a ja bym wywalił tak z 1 cm wody na dole zdjęcia ! Chyba byłoby ciekawiej niebo wyeksponowane. pozdrawiam
Dzisiaj kiedy termometr pokazuje 26 stopni chętnie poleżałbym w tym miejscu.Bardzo ładne miejsce
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Laguna w Canamie
WENEZUELA / Bolivar / Canaima
- Autor
- "> ( SO:4.79 | SW:4.72 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2011-06-09 11:58
- Data wykonania
- marzec 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
czasem warto zrezygnować z proporcji na rzecz tematu, chciałe¶ pokazać czerwon± wodę i tak jest
Pewnie macie rację, ale tutaj i tak dałem nieco więcej nieba niż wody, może znajdę nieco więcej nieba, to wrzucę
Zgadza się lekkie przycięcie dołu poprawiło wygl±d fotki,ale i tak kapitalne zdjęcie.///
Smoku jak wiesz Szwecja nie należy do tropikalnych państw więc skoro przeżyłem tutaj -38stopni to przeżyję t± "zimn±" wodę :-)))
AZAR, woda zimna, tylko dla twardzieli
Pipolux, pewnie masz rację, chciałem pokazać trochę tej czerwonej wody, samo miejsce do¶ć znane, ale przepiękne
a ja bym wywalił tak z 1 cm wody na dole zdjęcia ! Chyba byłoby ciekawiej niebo wyeksponowane. pozdrawiam
Dzisiaj kiedy termometr pokazuje 26 stopni chętnie poleżałbym w tym miejscu.Bardzo ładne miejsce
Polecaj± to zdjęcie






























