Galeria zdjęć

Świątynia Wang

POLSKA / Karkonosze / Karpacz

Zdjęcia: Karpacz, Karkonosze, Świątynia Wang, POLSKA
odsłon: 5099 | poleca: 12 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 12 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2011-07-25 15:53
Data wykonania
lipiec 2011

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

KAMIENNA DZWONNICA stojąca obok została wzniesiona w XIX w głównym zadaniem jest ochrona przed silnymi wiatrami wiejącymi od południa.


Świątynia Wang drewniany kościół średniowiecznej architektury sakralnej Skandynawii.Tam też został zbudowany w XII lub XIII w.w miejscowości WANG w Norwegii. W XIX w. chylący się ku upadkowi został rozebrany i przetransportowany do Karkonoszy(wykupiła go hrabina von Reden właścicielka Bukowca koło Kowar) Poświęcony 28 VII 1844r.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ETIOPIA / tereny nad Jeziorem OMO / wioska plemienia Mursi

WłOCHY / Sardynia / stolica Sardynii

NEPAL / Dailekh / Dailekh

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl