Galeria zdjęć
Ptaszek
POLSKA / WLKP / Linne
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.88 | SW:4.90 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2011-08-03 09:50
- Data wykonania
- maj 2008
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Jest przecudowny! Gratuluję tak wspaniałej fotki :) Pozdrawiam.
Jest przecudowny! Gratuluję tak wspaniałej fotki :) Pozdrawiam.
Rodzice pewnie latały z krzyżówkami i żurawiami, które też tam mżna spotkać.
Elmagiko, dzięki za nazwę tego ptaszka, a ciekawe gdzie była jego mama, gdy robiłe¶ zdjęcie ?
¶wietne :-))
Wygl±da jak kurczaczek , który wykluł sie z kolorowej pisanki wielkanocnej :):)
Je¶li chodzi o miejsce to s± zdziczałe stawy rybne dawnego folwarku ukryte w lesie koło wsi Linne. A czas... o każdej porze roku można wypatrzeć tam co¶ ciekawego a wtym przypadku to był strzał w 10. Godzinkę przed powrotem do domu wyskoczyłem ze szwagrem przepłyn±ć się kajakiem i bum - otkrycie w trzcinach.
piękne, byłe¶ w odpowiednim miejscu i czasie :)
łyska - Fulica atra - jaka¶ godzinka po wykluciu, mam fotki gdzie tylko dziobek wystaje ze skorupki
Ciekawa jestem, jak on się nazywa, kolory ma fantastyczne :)
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Ptaszek
POLSKA / WLKP / Linne
- Autor
- "> ( SO:4.88 | SW:4.90 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2011-08-03 09:50
- Data wykonania
- maj 2008
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Jest przecudowny! Gratuluję tak wspaniałej fotki :) Pozdrawiam.
Jest przecudowny! Gratuluję tak wspaniałej fotki :) Pozdrawiam.
Rodzice pewnie latały z krzyżówkami i żurawiami, które też tam mżna spotkać.
Elmagiko, dzięki za nazwę tego ptaszka, a ciekawe gdzie była jego mama, gdy robiłe¶ zdjęcie ?
¶wietne :-))
Wygl±da jak kurczaczek , który wykluł sie z kolorowej pisanki wielkanocnej :):)
Je¶li chodzi o miejsce to s± zdziczałe stawy rybne dawnego folwarku ukryte w lesie koło wsi Linne. A czas... o każdej porze roku można wypatrzeć tam co¶ ciekawego a wtym przypadku to był strzał w 10. Godzinkę przed powrotem do domu wyskoczyłem ze szwagrem przepłyn±ć się kajakiem i bum - otkrycie w trzcinach.
piękne, byłe¶ w odpowiednim miejscu i czasie :)
łyska - Fulica atra - jaka¶ godzinka po wykluciu, mam fotki gdzie tylko dziobek wystaje ze skorupki
Ciekawa jestem, jak on się nazywa, kolory ma fantastyczne :)
Polecaj± to zdjęcie































