Galeria zdjęć
KOZAK
SZWECJA / VASTMANLAND / ENGELSBERG
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.92 | SW:4.92 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2011-08-12 22:08
- Data wykonania
- sierpień 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
no AZAR! To wyszło mi, że Ty - jako najbardziej obeznany w terenie - będziesz naszym GPSem!!!!
No tutaj w lasach to akurat nie ma żartów.Jeżeli dzień jest pochmurny to wszystkie skautowskie sposoby na znalezienie kierunku zawodz±.Gubi± się często ludzie którzy od lat przyjeżdżaj± tutaj na grzyby i jagody.Najlepszy jest pieszy GPS
Kochana, w lesie to ja się lin± do którego¶ przywi±żę!
Nie martw się, s± jeszcze komórki, no i Panowie zwykle lepiej się orientuj± w lasach, więc będziemy się ich trzymały :)
no to chyba u Ciebie wyj±tkowo! W Wawie na bazarach same kurki... Ja jadę w ¶rodę na działkę przyjaciół i mam nadzieję na jakie¶ zbiory, ale najpierw muszę kupić ze dwa kilometry sznurka żeby go rozci±gać na swojej trasie - GUBIĘ SIĘ W KAŻDYM LESIE!!!!!!!!!!!!!!! Co będzie jak się zgubię w szwedzkim???????????????????????????????????????????
A tu w Polsce jaki¶ wysyp chyba jest - we Wrocławiu podgrzybki - kilogram za 12 złotych. Ja już czę¶ć ususzyłam, będzie jak znalazł do bigosu :) Ale, oczywi¶cie nie ma to jak własnoręczne "zdobycze". Pozdrawiam.
żeby to było takie proste... Za chwilę zaczynam szkołę, tzn pracę więc o podróżach na grzybobranie mogę zapomnieć. Ale za rok liczę na kilka chwil w lesie z koszem!
Co tam bliżej.Masz
nitkaska trzy w jednym:odbijasz koszty,masz przyjemno¶ć ze zbierania no i przy okazji zwiedzisz sobie Szwecję :) A najciekawsze jest to że zebrane pachn± mniej intensywniej niż nasze polskie ale w potrawach daj± bardziej intensywny aromat
o matko jaki raj!!!!!!!!!!!!! Ja uwielbiam zbierać grzyby. Mogę to robić godzinami i "dniami". Żeby to było bliżej.....
Zbieraj± .Ba nawet maj± swoje grzybiarskie forum gdzie na bież±co się informuj± w jakich rejonach i w jakich ilo¶ciach pojawił się dany gatunek.Jest tego po prostu tyle że przy tym zaludnieniu nie s± wstanie wszystkich wyzbierać.Np.Polacy którzy przyjeżdżaj± tutaj specjalnie w celach zarobkowych s± wstanie oddać codziennie do punktu skupu 100 a ci najlepsi 200kg prawdziwka dziennie.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
KOZAK
SZWECJA / VASTMANLAND / ENGELSBERG
- Autor
- "> ( SO:4.92 | SW:4.92 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2011-08-12 22:08
- Data wykonania
- sierpień 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
no AZAR! To wyszło mi, że Ty - jako najbardziej obeznany w terenie - będziesz naszym GPSem!!!!
No tutaj w lasach to akurat nie ma żartów.Jeżeli dzień jest pochmurny to wszystkie skautowskie sposoby na znalezienie kierunku zawodz±.Gubi± się często ludzie którzy od lat przyjeżdżaj± tutaj na grzyby i jagody.Najlepszy jest pieszy GPS
Kochana, w lesie to ja się lin± do którego¶ przywi±żę!
Nie martw się, s± jeszcze komórki, no i Panowie zwykle lepiej się orientuj± w lasach, więc będziemy się ich trzymały :)
no to chyba u Ciebie wyj±tkowo! W Wawie na bazarach same kurki... Ja jadę w ¶rodę na działkę przyjaciół i mam nadzieję na jakie¶ zbiory, ale najpierw muszę kupić ze dwa kilometry sznurka żeby go rozci±gać na swojej trasie - GUBIĘ SIĘ W KAŻDYM LESIE!!!!!!!!!!!!!!! Co będzie jak się zgubię w szwedzkim???????????????????????????????????????????
A tu w Polsce jaki¶ wysyp chyba jest - we Wrocławiu podgrzybki - kilogram za 12 złotych. Ja już czę¶ć ususzyłam, będzie jak znalazł do bigosu :) Ale, oczywi¶cie nie ma to jak własnoręczne "zdobycze". Pozdrawiam.
żeby to było takie proste... Za chwilę zaczynam szkołę, tzn pracę więc o podróżach na grzybobranie mogę zapomnieć. Ale za rok liczę na kilka chwil w lesie z koszem!
Co tam bliżej.Masz
nitkaska trzy w jednym:odbijasz koszty,masz przyjemno¶ć ze zbierania no i przy okazji zwiedzisz sobie Szwecję :) A najciekawsze jest to że zebrane pachn± mniej intensywniej niż nasze polskie ale w potrawach daj± bardziej intensywny aromat
o matko jaki raj!!!!!!!!!!!!! Ja uwielbiam zbierać grzyby. Mogę to robić godzinami i "dniami". Żeby to było bliżej.....
Zbieraj± .Ba nawet maj± swoje grzybiarskie forum gdzie na bież±co się informuj± w jakich rejonach i w jakich ilo¶ciach pojawił się dany gatunek.Jest tego po prostu tyle że przy tym zaludnieniu nie s± wstanie wszystkich wyzbierać.Np.Polacy którzy przyjeżdżaj± tutaj specjalnie w celach zarobkowych s± wstanie oddać codziennie do punktu skupu 100 a ci najlepsi 200kg prawdziwka dziennie.
Polecaj± to zdjęcie































