Galeria zdjęć
¦wi±tynia Hatszepsut
EGIPT / - / Zachodni brzeg Nilu
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.79 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2011-08-13 22:15
- Data wykonania
- lipiec 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Ja byłam pod koniec lipca. Temperatury zabójcze, ale za to... pu¶ciutko. Turystów było naprawdę niewielu.
Ja byłam w styczniu, ale mimo to było gor±co... nie wyobrażam sobie jak można wytrzymać tam w ¶rodku lata :)
Ja tam byłam w sierpniu (to był bł±d!).Pod wieczór, jak było wyraĽnie chłodniej, zerknęłam na jaki¶ termometr - breloczek na targu, który wskazywał...43 stopnie! A na tej pustyni obok ¶wi±tyni to od czasu do czasu zawiewał ognisty podmuch wiatru...Następnym razem jadę w styczniu, nie ma co się wygłupiać...
Ile było stopni ciepła? Ja tam pobilem swój rekord życiowy. :)))
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
¦wi±tynia Hatszepsut
EGIPT / - / Zachodni brzeg Nilu
- Autor
- "> ( SO:4.79 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2011-08-13 22:15
- Data wykonania
- lipiec 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Ja byłam pod koniec lipca. Temperatury zabójcze, ale za to... pu¶ciutko. Turystów było naprawdę niewielu.
Ja byłam w styczniu, ale mimo to było gor±co... nie wyobrażam sobie jak można wytrzymać tam w ¶rodku lata :)
Ja tam byłam w sierpniu (to był bł±d!).Pod wieczór, jak było wyraĽnie chłodniej, zerknęłam na jaki¶ termometr - breloczek na targu, który wskazywał...43 stopnie! A na tej pustyni obok ¶wi±tyni to od czasu do czasu zawiewał ognisty podmuch wiatru...Następnym razem jadę w styczniu, nie ma co się wygłupiać...
Ile było stopni ciepła? Ja tam pobilem swój rekord życiowy. :)))






























