Galeria zdjęć
Na specjalne życzenie zosi m. PUMA
POLSKA / ¦l±sk / Katowice
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.75 | SW:4.90 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2011-09-06 00:08
- Data wykonania
- styczeń 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
u mnie jest tych przerywników kilka:)
Zosiu m. podpisuję się pod tym co napisała¶, bo przerywniki to nic złego, pozdrawiam :)
zosiu m., jak zwykle trafiła¶ w sedno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Takie wła¶nie zdjęcia - naszych zwierzaków, b±dĽ kwiatków z ogródka, chociaż s± mało globtroterskie, to dawane czasem jako "przerywnik" w naszych relacjach z podróży, sprawiaj±, że możemy sobie pogadać jak grupa dobrych znajomych...:-))
¦licznie Milutka , nawet Ci się rymło.
Taka jak moja Lalunia, nie lubiła głaskania, ale sama przychodziła na kolana :)
jaro312 . Odbiegasz wyraĽnie od pozostałych. Czy to o czym¶ nie ¶wiadczy ? Ale masz takie prawo.
Uwielbiam zwierzaki ale tylko u kogo¶ nigdy bym się nie odważył wzi±ć pod swój dach to jest za duża odpowiedzialno¶ć a po drugie rzadko bywam w domu. Szacun dla takich ludzi.
nitkaska , a nie mówiłem (pisałem) ?
rzeczywi¶cie ma co¶ z pumy, piękna :)
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Na specjalne życzenie zosi m. PUMA
POLSKA / ¦l±sk / Katowice
- Autor
- "> ( SO:4.75 | SW:4.90 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2011-09-06 00:08
- Data wykonania
- styczeń 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
u mnie jest tych przerywników kilka:)
Zosiu m. podpisuję się pod tym co napisała¶, bo przerywniki to nic złego, pozdrawiam :)
zosiu m., jak zwykle trafiła¶ w sedno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Takie wła¶nie zdjęcia - naszych zwierzaków, b±dĽ kwiatków z ogródka, chociaż s± mało globtroterskie, to dawane czasem jako "przerywnik" w naszych relacjach z podróży, sprawiaj±, że możemy sobie pogadać jak grupa dobrych znajomych...:-))
¦licznie Milutka , nawet Ci się rymło.
Taka jak moja Lalunia, nie lubiła głaskania, ale sama przychodziła na kolana :)
jaro312 . Odbiegasz wyraĽnie od pozostałych. Czy to o czym¶ nie ¶wiadczy ? Ale masz takie prawo.
Uwielbiam zwierzaki ale tylko u kogo¶ nigdy bym się nie odważył wzi±ć pod swój dach to jest za duża odpowiedzialno¶ć a po drugie rzadko bywam w domu. Szacun dla takich ludzi.
nitkaska , a nie mówiłem (pisałem) ?
rzeczywi¶cie ma co¶ z pumy, piękna :)
Polecaj± to zdjęcie






























